Akademia
dla Par
1 Rozwijanie umiejętności
1. rozwijanie umiejętności

Czy żyjesz w satysfakcjonującym związku? Typowe problemy par i małżeństw. Jak radzić sobie gdy pojawią się trudności w związku, jak unikać konfliktów i co robić gdy się pojawią.

Będziemy mówić o tym:
– co to znaczy żyć w satysfakcjonującym związku
– jakie są typowe objawy trudności w związku i co robić gdy się pojawiają
– w jaki sposób przygotować się do zmian na lepsze
– jak rozumieć siebie i partnera
– jak radzić sobie z różnicami indywidualnymi

Mogą być różne powody zainteresowania Akademią Par. Pierwszy to ciekawość, poszukiwanie interesujących informacji dotyczących bliskich relacji i związków. Drugi, to pragnienie lepszego zrozumienia i poszukiwanie pomysłów jak ulepszyć własny związek. Trzeci, to próba zrozumienia już istniejących trudności i problemów w związku z nadzieją, że będzie to pomocne w radzeniu sobie z tym co utrudnia bycie razem. Tworząc i rozwijając Akademię Par będziemy starali się odpowiadać na te pragnienia i oczekiwania.


Każdy z nas ma jakieś swoje wyobrażenia i pragnienia dotyczące bycia z bliska osobą w związku. Nie istnieje recepta na to jak powinien wyglądać dobry związek a my z całą pewnością nie chcemy Wam sugerować jak mają wyglądać Wasze związki. Wiemy jednak, że wielu ludziom dobre związki się nie udają a bywa, że te udane, czasem przeżywają trudne momenty, gdy nie wiadomo co jest przyczyną pojawiających się problemów i jak znaleźć dobre rozwiązanie.

Kup kurs on-line
1 Rozwijanie umiejętności

14.00 PLN
Kursy 16

60.00 PLN
Bierz od świata to, co ci daje, ale nie domagaj się tego, czego ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze.
Ali Ibn Abi Talib