Akademia
dla Par
1 Rozwijanie umiejętności
1. rozwijanie umiejętności

Czy żyjesz w satysfakcjonującym związku? Typowe problemy par i małżeństw. Jak radzić sobie gdy pojawią się trudności w związku, jak unikać konfliktów i co robić gdy się pojawią.

Będziemy mówić o tym:
– co to znaczy żyć w satysfakcjonującym związku
– jakie są typowe objawy trudności w związku i co robić gdy się pojawiają
– w jaki sposób przygotować się do zmian na lepsze
– jak rozumieć siebie i partnera
– jak radzić sobie z różnicami indywidualnymi

Mogą być różne powody zainteresowania Akademią Par. Pierwszy to ciekawość, poszukiwanie interesujących informacji dotyczących bliskich relacji i związków. Drugi, to pragnienie lepszego zrozumienia i poszukiwanie pomysłów jak ulepszyć własny związek. Trzeci, to próba zrozumienia już istniejących trudności i problemów w związku z nadzieją, że będzie to pomocne w radzeniu sobie z tym co utrudnia bycie razem. Tworząc i rozwijając Akademię Par będziemy starali się odpowiadać na te pragnienia i oczekiwania.


Każdy z nas ma jakieś swoje wyobrażenia i pragnienia dotyczące bycia z bliska osobą w związku. Nie istnieje recepta na to jak powinien wyglądać dobry związek a my z całą pewnością nie chcemy Wam sugerować jak mają wyglądać Wasze związki. Wiemy jednak, że wielu ludziom dobre związki się nie udają a bywa, że te udane, czasem przeżywają trudne momenty, gdy nie wiadomo co jest przyczyną pojawiających się problemów i jak znaleźć dobre rozwiązanie.

Kup kurs on-line
1 Rozwijanie umiejętności

14.00 PLN
Kursy 16

60.00 PLN
Wspólno­ta da­je nam ciepło, byt osob­ny da­je nam światło.
Carl Gustav Jung