Akademia
dla Par

Przewodnik

Akademia dla par zaprasza wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat bliskich relacji i związków, lepiej zrozumieć i ulepszyć własny związek albo znaleźć rozwiązanie dla problemów, które pojawiły się w związku.


W Akademii dla par znajdziecie: 

      1. Informacje, porady, testy 

Bloki tematyczne przygotowane przez zespół specjalistów dotyczące istotnych dla związków zagadnień:
• jak rozwijać umiejętności potrzebne do bycia w związku
• rozczarowanie związkiem
• gniewny związek
• zazdrość
• zdrada 
• rozstanie i rozwód
 

      2. Pytania i odpowiedzi 

Dyskusje na ważne tematy dotyczące par i związków prowadzone na ogólnodostępnym forum przez studentów Akademii z udziałem specjalistów z Instytutu Psychologii Zdrowia PTP – jeżeli chcesz zadać pytanie, poruszyła Cię czyjaś wypowiedź lub znasz odpowiedź na zadane pytanie – wejdź na forum Akademii
 

      3. Poradnię on-line 

Jeżeli Twój związek przeżywa trudne chwile, potrzebujesz pomocy, masz problem i chciałbyś uzyskać poradę psychologa – wejdź do poradni i napisz do nas.
 

      4. Pytanie na dziś

Raz w tygodniu będziemy umieszczać pytanie dotyczące związków i  3 możliwe odpowiedzi – będziecie mogli zagłosować (anonimowo) i zobaczyć jak głosują inni. Wszystkie pytania i odpowiedzi będą gromadzone w archiwum. Najciekawsze wyniki będą komentowane przez zespół Akademii.
 

      5. Warsztaty i szkolenia 

Będziemy informować Was na bieżąco o ciekawych, naszym zdaniem, warsztatach i szkoleniach związanych z tematem Akademii prowadzonych w IPZ PTP lub przez nas rekomendowanych.
 

Chcielibyśmy wspólnie z Wami rozwijać Akademię, jeżeli macie jakieś uwagi, pomysły, chcielibyście z nami współpracować – napiszcie do nas

 

Serdecznie zapraszamy
Zespół Akademii 

Jeśli nie przyznajesz się do błędu to popełniasz błąd drugi
Przysłowie chińskie